winkelwagen is leeg
logo kwekerij Bastin

de planten van kwekerij Bastin

Prairieplanten zijn goed winterharde vaste planten die van nature voorkomen in een landklimaat met warme zomers en strenge winters. De meeste bloeien lang en tot diep in het najaar.

Echinacea 'Hot Papaya' ®

zonnehoed

kleur oranje-rood bloeit van juli tot oktober familie Asteraceae
hoog 80 cm plaats zon, doorlatend
sier, snijbloem, prairie-,bijen-, vlinder plant

Bijzonder van vorm en kleur. Vroeg bloeiend met een hard gestoken oranje dat niet verbleekt zoals bij sommige cultivars.

De eerste, mooiste en sterkste dubbele oranje. Ze heeft goed vertakkende stelen, een vol hart en lange afhangende bloemblaadjes.

Ook weer een Nederlandse vinding van Arie Blom. Goed gedaan Arie.

aantal per m2: 7
potmaat: p11 (1 liter)

5,00 €

Dit is onze actuele, dagelijks bijgewerkte voorraad zoals op de kwekerij verkrijgbaar. Omdat er teveel werd besteld is de bestelmogelijkheid tot maandag 11 mei gepauzeerd. De groente planten zijn op de kwekerij te koop vanaf zaterdag 9 mei tijdens onze Onvergetelijke Groentedagen.

 terug naar boven ↑ ©2026 de planten van kwekerij Bastin ↑ terug naar boven